Налаштування вигляду екрану входу GDM

GDM

Давно переймався питанням, як тонко настроїти оформлення вікна входу, конфігів не знайшов, гуйових утиліт теж. А ті поради, які знайшов, лише тему могли змінити цілком. Після оновлення до GDM2 ще скрутніше, старі методи не працюють – принципова різниця у темах. В старому GDM були спеціальні темки, і вони застосовувались. Після версії 2.28 діє оформлення GTK.

Як виявилось, команда

gksudo -u gdm dbus-launch gnome-appearance-properties

Відкриває звичне вікно конфігурялки gnome-appearance-properties, лише всі дії стосуються лише GDM. Вибрати на свій смак, і перелогінитись або перезавантажити машину.

В треї з’являється значок непотрібний, вбити його можна з System->Preference->Keyboard, вкладка Accessibility. Здоймити галочку

Accessibility features can be toggled with keyboard shortcuts

Ось і все, але крім естетичної є практична користь. Якщо викласти фон, такий же, як в десктопа, аналогічно зі шрифтами, іконками і оформленням, під час завантаження робочого стола ці елементи будуть вже закешовані і не будуть зчитуватись окремо.

P.S. Найбільш адекватна тема оформлення все-таки elementary, там маленькі контроли і адекватно можна підібрати кольорову гаму.

This entry was posted in GNU\Linux. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.