Про блог

Насправді, довший час не відчував захоплення до блогів зокрема і в загальному. Але так собі прикинув, що от багато що роблю в професійній діяльності, при цьому користуюсь блогами інших інколи. Чому б собі не написати про свої здобутки з голови і взагалі, щоб на пам’ять було. Десь так.

Водночас з цим непогано було би ознайомитись з системою wordpress. Вона GNU і взагалі тру. Симпатично так. За створення wordpress величезна подяка розробникам, за українську локалізацію подяка нашим українських хлопцям. За шаблон дизайну подяка теж розробникам шаблону.  На них всіх знизу вказані копірайти. Якщо десь колись намалюю або перероблю шаблон, то копірайт заберу, але зараз хай буде.

Ще з блогом можна творити всякі штуки, які досить корисно знати і вміти веб-розробнику. Потрошки творитиму. А ще блог буде хтось читати. От набере щось в рядок пошукової системи, і перейде сюди. Почитає, може сподобається і допоможе у чомусь. Відпише.

Шаблон дуже красивий у своїй простоті. Чому б ні.

Англомовний інтерфейс це виключно моя забаганка. Ніколи не був прихильником локалізованих інтерфейсів. Переклав лише кілька слів.

Обрав для блогу саме wordpress, а не існуючі блогерські системи. Так більше свободи дій. Слово “блог” особисто дуже не подобається, але вже як є.