Що встиг зробити

Тут не просто гіперпосилання на веб-ресурси. В кожен з них вкладена робота людей, декому вони цікаві, і просто ідейно близькі. Довелось докластись до цих сторінок, з різним успіхом. Раджу хоча би заради цікавості подивитись, що добре, а що не дуже. Може, сподобається.

Наше Місто Івано-Франківськ – це щось, що для розуміння ми називаємо інформаційно-розважальним порталом. Наше Місто як інтернет-проект жило в наших думках вже віддавна, але лише відносно нещодавно втілилось в життя і починає свій шлях у веб-просторі. Долею судилося, щоб цим містом став саме Івано-Франківськ. Моя частка роботи – це програмування, дизайн, координація.
Paneuropa Ukraine. Заснований в 1923 році Ріхардом Куденхове-Калергі Пан-європейський союз багато в чому сформував філософію сучасної Об’єднаної Європи, і сьогодні продовжує сповідувати принципи об’єднання континенту – Європи без кордонів і митних бар’єрів, без військових конфліктів, з єдиною економікою і зовнішньою політикою, без націоналізму та національного гноблення. Моє технічне забезпечення, верстка, програмуваня. Виконано на замовлення фундації імені Короля Юрія. Проект дизайну Pozitronika.
Династія Габсбургів. Ресурс описує родовід Габсбургів та містить матеріали про їх громадську і політичну діяльність. Виконано на замовлення фундації імені Короля Юрія. Дизайн Clover.
Інтернет-портал “Репортер”. Онлайн-версія однієї з найбільших обласних газет Івано-Франківщини. Над ресурсом спільно працюють команда газети та власне сайту. Щодня оновлюється місцевими новинами, цікавинками. Також щотижня розміщуться газетні матеріали. Я допоміг з боку програмування, частково дизайну та оптимізації
Красилівка – погляд крізь віки. Сайт присвячений селу Красилівка Тисменицького району. Попри те, що сьогодні це невелике село входить до складу Старокривотульської сільської ради, в його історії зафіксовано неординарний факт: майже століття це було місто. Створення сайту моя робота, тексти Володимира Гавадзина.
Вовчинець – село моє, вкраїни цвіт. Ресурс присвячений селу Вовчинець, що знаходиться на північному сході від Івано-Франківська, тодішнього Станиславова. Тут Ви знайдете матеріали з історії та життя населеного пункту. Сайт мій, тексти Василя Возняка.
Кадр з фільму. Кіно, як і будь-яке інше мистецтво, має свою мову. Ця мова спочатку був тісно пов’язана з фотографією і обумовлена можливістю “пожвавлення” фотографії, появою “рухомої” фотографії. Сама здатність фіксувати дійсність говорить про те, що ступінь умовності в кіно здається мінімальною – все, як у житті, тільки бачить це все глядач на екрані. Якщо порівняти з іншими мистецтвами, то недосвідченому слухачеві та глядачеві там доводиться складніше: від звуків природи до симфонії дуже далеко, а балерина, яка танцює на пуантах, мало чим схожа на лебедя. Саме тому мистецтво екрану дуже швидко стало найбільш масовим і популярним.
ТзОВ “Будпластик-Київ”. Ресурс, зверстаний і натягнутий на джумлу згідно макету замовника, ТзОВ “Будпластик-Київ”. Толком не розкрутившись, організація загнулась десь в середині кризи, не в змозі розрахуватись з боргами (зі мною в т.ч.) і залишивши у спадок недороблений сайт. Хай живе. Може, колись дороблю для душі, перетворю в красивий сателітик.
Українська хата. Нічого особливого, лежали без діла матеріальчики, от вирішив сайт зробити. Практика верстки шаблона під Joomla 1.0.x. Статті з історії побуту України, а також поради господарям.
Агентство моделей “Foster”. Мммм… Майбутнє онлайн-обличчя агенства та школи моделей “Foster”, яке добре відомо прикарпатській публіці своїми світськими заходами та діяльністю в галузі моди. Наразі чекаємо, поки замовник почне реалізовувати амбіції на ділі.
Транспортні перевезення – проба пера, дитячий сайт. Не діє, просто щоб подивитись. Та зараз його цікаво переглянути, зважаючи на унікальний дизайн (графіка повністю відсутня), написанний з нуля, хоча движок не дуже зручний вийшов. Підтримка різних мов у інтерфейсі та контенті. Разом з базою ресурс займає біля 100 кб.
Электроника – это просто – також давня наївна дитяча мрія зробити мегапортал. Нічого, туди поскладав якісь статейки, вийшло щось подібне на CMS, лише примітивне досить. Навіть деякий час повисів цей сайт на домені ehandmade.ho.com.ua (вроді) на безплатному ж хостингу. Російськомовний, теж спробував що вийде. Цікаво глянути.