Google Web elements – виручалочка ще та

Не так давно, а точніше, після кінця травня на конференції в Сан-Франциско для розробників Google, було оголошено анонс спрощеної технології використання API Google – Web Elements. Штука досить непогана, для нашого сегменту інтернету дещо є зайвим. Суть така, що можна вставляти на свою сторінку плаваючі фрейми з використанням служб Google.Для отримання коду необхідно відвідати сторінку Web Elements, де представлені варіанти різних вставочок, серед яких календар, чат, пошук, карти, новини, презентації і електронні таблиці google docs, новини YouTube. Для нашенського вебмайстра найбільшу цікавість становить пошук. Чим же він такий унікальний? А тим, що дозволяє результати пошуку шукати моментально, і виводить результати на тій же сторінці без її перезавантаження. Ось тут можна подивитись, цікава штука.

Я колись вичитував доки Google API десь в аналах, комбінував, і виходило. Ось результат, як вийшло – зверху, справа. Тепер це більш доступно – адекватний пошук по сайту, зручне моментальне представлення результатів, немає нагрузки на сервер і не страшно XSS атак. Недолік природній – сайт повинен бути проіндексований гуглом.

Щодо інших елементів важко щось порадити, корисні карти можуть бути, там можна маркер класти, інколи потрібно. Календар незручний досить. Підстроює мову до мови акаунту Google відвідувача, виводить якусь хрень.

Піддивився анонс на блозі Google в Росії.

This entry was posted in Розробка web. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.