Редактор DMOZ

DMOZ

DMOZ

DMOZ (dmoz.org) – Найбільший у світі каталог сайтів. Інформацію з DMOZ використовує, наприклад, Google catalog. Присутність в цьому каталозі є престижним. Його унікальність в наявності великої кількості рубрик і підрубрик та управління людьми – редакторами каталогу. Редактори це відповідальні волонтери, які підтримують порядок на ресурсі. В них є своя ієрархія, редактор вищого розділу є редактором і усіх підпорядкованих розділів, а також старшим над редакторами підрозділів. Цікаво бути таким редактором, наприклад, в розділі рідного краю.Процедура заповнення заявки проста – необхідно зайти в розділ, який потребує редактора, і нажати на посилання з таким надписом. Заповнити форму і чекати відповіді. Виявилось, не все так просто.

Першу заявку я заповнив для розділу Івано-Франківська область. Якось скапарив англійською (думав, то можна лише англійською), то було вночі, добре не вмів то все. Прийшов лист підтвердження реєстрації для валідації поштової адреси. Потім місяць чекав. Чекав би і далі, та у листі від каталогу було наведено посилання на форум редакторів каталогу. Для україномовних відвідувачів найбільш підходящим буде російськомовний розділ. Зареєструвався на цьому форумі, і чемно запитав людей, що ж коїться.

Вже зранку відповідь була готова. Один з модераторів пояснив більш докладно процедуру реєстрації та відхилив заявку. Ось чому:

  • Заявка в український розділ заповнюється українською, рідше російською або англійською;
  • Термін розгляду заявок складає біля 1 місяця;
  • Заявку новачкам слід подавати в один з найнижчих підрозділів, інакше не приймуть.

Також при заповненні заявки потрібно вказати 2-3 сайти, які пропонуєш додати в обраний розділ. Я вдруге вже вибрав розділ

Top: World: Ukrainian: Країни та реґіони: Європа: Україна: Області: Івано-Франківська: Івано-Франківськ: Новини та медіа

І запропонував додати pravda.if.ua та odtrk.if.ua.

При відсутності активності редактора більше півроку, його звільняється від обов’язків.

Ось, по суті, і все… Більше сам не знаю, а хотілось би навести порядок в розділі “Івано-Франківська обл.”, бо там бардак ще той. Чекаю, щоб пустили до себе :)

This entry was posted in Просто інформація, Розробка web. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.